Kontaktinformation

Klostervej 1, 9550 Mariager, Danmark
Tlf. +4598525355 | mail@onepint.dk
CVR-nr. 28105290
KLIK FOR AT SE KORT

Åbningstider Kontor

Mandag- Torsdag 08.00 - 16.00
Fredag 08.00 - 15.00

Åbningstider vareind- & udlevering

Mandag - Torsdag 07.30- 15.00
Fredag 07.30 - 14.30
Vi sælger desværre ikke til private, men søger du en bestemt øl, så send produktnavnet, og dit postnummer til mail@onepint.dk og så finder vi din nærmeste forhandler. Du kan også udfylde vores kontaktformular her.


Salgskonsulenter


Heine Kristensen

Salgschef

heine@onepint.dk
Heine er også salgskonsulent i KBH og i Jylland

Peter K. Sørensen

Salg Jylland

peter@onepint.dk

Thomas Bjerre

Salg jylland

thomas@onepint.dk
Tlf. +45 30 13 89 01

Lars Q. Andersen

Salg sjælland

la@onepint.dk
Tlf. +45 60 24 66 91

Kasper Nørgaard

Salg KBH

kasper@onepint.dk

.

.

.

.

.

.




Kontor


Henrik Kirkegaard

Indehaver

henrik@onepint.dk

Ib Selmann

Økonomi

ib@onepint.dk

Tenna Christensen

Indkøb

Tenna@onepint.dk

Lis Pedersen

Salgskoordinator

lp@onepint.dk

Lene S. Thygesen

Marketing

lene@onepint.dk

Ann Christensen

Marketing & ordre

ann@onepint.dk   

Cecilie Madsen

Ordre

cecilie@onepint.dk

Katrine Thygesen

Ordre

Katrine@onepint.dk



Lager


Frank Madsen

Lagermodtagelse

frank@onepint.dk 
Tlf. +4581770269

Jan Poulsen

Lager

jan@onepint.dk 

Edward Jäger

Chauffør

Tlf. +45 61 43 93 71

Emil Mouridsen

Vicevært

Frederik

Lagermedarbejder & Chauffør

Andi Dalsgaard

Lagermedarbejder

Thifja Manikran

Lagermedarbejder

.

.

Loading
Loading