Kontaktinformation

Klostervej 1, 9550 Mariager, Danmark
Tlf. +4598525355 | mail@onepint.dk
CVR-nr. 28105290
KLIK FOR AT SE KORT

Åbningstider Kontor

Mandag- Torsdag 08.00 - 16.00
Fredag 08.00 - 15.00

Åbningstider vareind- & udlevering

Mandag - Torsdag 07.30- 15.00
Fredag 07.30 - 14.30


Salgskonsulenter


Heine Kristensen

Salgschef

heine@onepint.dk
Heine er også salgskonsulent i KBH og i Jylland

Peter K. Sørensen

Salg Jylland

peter@onepint.dk

Thomas Bjerre

Salg jylland

thomas@onepint.dk
Tlf. +45 30 13 89 01

Katrine Thygesen

Salgstrainee jylland

katrine@onepint.dk

Kasper Nørgaard

Salg KBH

kasper@onepint.dk

Chad Donovan

Salg KBH

chad@onepint.dk

Lars Q. Andersen

Salg sjælland

la@onepint.dk
Tlf. +45 60 24 66 91

Tonny Gjøl

Key Account Detail

tonny@onepint.dk
Tlf. +45 27 62 53 55
Tonny står også for salget på Fyn

Jesper Steen

Key Account Horeca

Jesper@onepint.dk
Tlf. +45 81 77 63 74
Jesper er også salgskonsulent i Midt-og vestjylland

.

.

.

.

.

.




Kontor


Henrik Kirkegaard

Indehaver

henrik@onepint.dk

Ib Selmann

Økonomi

ib@onepint.dk

Flemming Lilleør

Bogholderi

flemming@onepint.dk

Anja Axel

Import | Eksport

anja@onepint.dk

Tenna Christensen

Indkøb

tenna@onepint.dk

.

.

.

.

.

.

Lis Pedersen

Salgskoordinator

lp@onepint.dk

Lene S. Thygesen

Marketing

lene@onepint.dk

Ann Christensen

Marketing

ann@onepint.dk   

Britta Hedegaard

Ordreekspedition

britta@onepint.dk   



Lager


Frank Madsen

Lagermodtagelse

frank@onepint.dk 
Tlf. +4581770269

Jan Poulsen

Lager

jan@onepint.dk 

Brian Engstrøm

Lager

brian@onepint.dk

Emil Mouridsen

Vicevært

Jakob Klitgaard

Lager & indkøbs trainee

jakr@onepint.dk 
Tlf. +45 81 77 61 58 

Edward Jäger

Chauffør

Tlf. +45 61 43 93 71

Henrik Pedersen

Lagermedarbejder

Thifja Manikran

Lagermedarbejder

Bo Roe Frandsen

Lagermedarbejder

Anne Sofie

Lagermedarbejder

Michela

Lagermedarbejder

Frederik

Lagermedarbejder

Loading
Loading